• Praca  oddziałów przedszkolnych w roku szkolnym 2023/2024
          • Praca oddziałów przedszkolnych w roku szkolnym 2023/2024

• Szanowni Państwo !

Spotkanie wychowawców  z rodzicami dotyczące organizacji pracy przedszkola odbędzie się w dniu 31 sierpnia 2023r. o godzinie 17.00.

Przedszkole czynne jest od 1 września br. codziennie w godzinach 6:30 - 16:30

wyt/ W. Kwiatkowski

•  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024
          • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

•     Informuję, że inauguracja roku szkolnego 2023/2024 odbędzie 4 września 2023r. (poniedziałek) na dziedzińcu szkolnym:

- godzina 9:00  uczniowie klas IV-VIII

- godzina 9:30 uczniowie klas I-III

W parafii w Maksymilianowie o godz. 8:00 odbędzie sie msza św. dla uczniów szkoły .

W dniu 4 września dowóz uczniów do szkoły na godz. 8:00 odwóz około 11:00.

wyt. / W. Kwiatkowski/

• Oferta pracy - pomoc nauczyciela

•          Ogłoszenie Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II

w Maksymilianowie z dnia 23.08.2023r.

o naborze na wolne stanowisko – 0,5 etatu  pomoc nauczyciela

Nazwa jednostki –Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Maksymilianowie

Adres – ul. Szkolna 7 , 86-021 Maksymilianowo

Określenie stanowiska –   pomoc nauczyciela

1. Wymagania niezbędne:

1. Obywatelstwo polskie,
            2. Stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zadań na zajmowanym stanowisku,
            3. Oświadczenie o niekaralności,
            4. Wykształcenie minimum średnie

II. Wymagania dodatkowe:

1. Komunikatywność, życzliwość, cierpliwość, umiejętność pracy z dziećmi, łatwość nawiązywania kontaktów,

III. Warunki pracy i płacy:

Zatrudnienie  na czas określony w  wymiarze 0,5 etatu

Wynagrodzenie zgodnie z regulaminem płac

IV. Wymagane dokumenty:

1. list motywacyjny,
            2. życiorys - CV,
            3. kwestionariusz osobowy

4. oświadczenie o niekaralności
            5. inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach, (dokumenty potwierdzające wykształcenie, staż pracy, ukończone kursy i szkolenia),

Wymagane dokumenty należy złożyć w terminie do 30 sierpnia 2023r. do godz. 12.00  w sekretariacie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Maksymilianowie w zamkniętej kopercie z dopiskiem " Nabór na stanowisko - pomoc nauczyciela"

Aplikacje, które wpłyną po określonym terminie nie będą rozpatrywane.

Lista kandydatów, którzy spełniają wymagania formalne umieszczona będzie na  tablicy informacyjnej w holu Szkoły Podstawowej. Dyrektor SP telefonicznie zaprosi kandydatów wybranych spośród ofert na rozmowy kwalifikacyjne, które będą w dniu 31.08.2023 r. od godz. 10:00. Informacja o wyniku naboru umieszczona będzie na  tablicy informacyjnej w holu oraz  w BIP szkoły.
            Dokumenty: list motywacyjny i CV powinny być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) oraz ustawa z dnia 22 marca 1990 r o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2006 Nr 170 , poz. 1218 z późn. zm.)

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II

w  Maksymilianowie

Wojciech Kwiatkowski

• Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II